MÖBLER / Bord / Skrivbord 6193130

nr 619 3130

Skrivbord

längd: 170, djup: 100, höjd: 79

Kondition: slitage, skador

Utrop:

300 kr

Såld:

550 kr

måndag 18 januari 2010
kl 18:35:19